Великокопанівські джурівці взяли участь в обласних змаганнях та привезли додому нагороди

Дата: 01.03.2019 13:32

Фото без описуУчні Великокопанівської ЗОШ I-III ступенів взяли участь у ІІI обласному турнірі з військово-прикладних видів спорту серед вихованців гуртків «Джура» закладів освіти Херсонської області.

Фото без описуЗахід відбувся у 23 лютого 2019 року в Новій Каховці. Щороку молодь демонструє підвищення рівня її готовності до захисту Батьківщини.

Цього року команда «Джура» Великокопанівської школи привела додому нагороди: I місце у конкурсі «Комплексна силова вправа» та III місце – «Перетягування линви».

Вітаємо учасників команди та їх керівника Макаренка Миколу Миколайовича з перемогами.

Виступ команди Великокопанівської школи дивіться з 13 хв. 25 с.