У Добросільському клубі відбувся захід, присвячений 205-ій річниці з дня народження Тараса Шевченка

Дата: 05.03.2019 09:57

Знов прийшла на землю шевченкова весна. Весна-весняночка… Це вона привітна і щедра подарувала Україні Пророка. 9-го березня 2019 року виповнюється 205 років з дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

3 березня у Добросільському клубі, було проведено літературно-музичну композицію присвячену дню народження Тараса Шевченка «Палахкотить, як свічка праведна душа Кобзаря».

Усі присутні у залі поринули в невелику подорож життя і творчість великого Кобзаря.

Серед тих визначних діячів, чиї серця, помисли, талант спрямовані на служіння народові, чия душа сповнена високої любові до батьківщини, Шевченко по праву займає почесне місце, бо з таким вогнем у душі захищав свободу і незалежність вітчизни, честь і гідність народу. Безсмертне ім’я великого українського поета і художника Т. Г. Шевченка відоме скрізь, як ім’я людини, що віддала своє життя боротьбі за свободу українського народу.

До 205-річчя Т.Г. Шевченка у фойє сільського клубу було організовано виставку малюнків присвячену творчості поета. Взяли участь, як діти, так і юнацьке покоління.

Також було оформлено виставку з вишивки.

На свято завітали жителі села Добросілля, як малі, так і дорослі.

Катерина Пономаренко,

директор Добросільського сільського клубу

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)