У Добросільському клубі до Міжнародного дня жінок відбувся святковий концерт

Дата: 11.03.2019 10:57

Коли настає весна і на вулицях з’являються перші весняні квіти, в кожному домі, в селі і місті відзначається жіноче свято – 8 березня. Недарма, мабуть, святкуємо ми жіночий день саме навесні. Весна… Лагідна, загадкова, тендітна. Ми так чекаємо її завжди, але приходить вона раптово, бурхливо, змінюючи все навкруги, пробуджуючи природу і наші почуття.

8 березня у Добросільському клубі відсвяткували Міжнародний день жінок святковим концертом «У жінці все від Божої любові».

Весняний та святковий настрій створило квітчасто оформлена сцена,

задали святковий «тон» ведучі.

Творчі колективи сільського клубу подарували нові пісні та хореографічні виступи, присвячені матусям, бабусям, любим жінкам.

Від імені сільського голови Великокопанівської громади Валентини Костенко всіх присутніх у залі жінок привітали весняними квітами.

Дорогі наші Берегині родинного вогнища. Важко уявити собі життя без ваших чарівних усмішок, без ваших солодких вуст та ясних зоряних очей!

Нехай здоровиться вам, шановні наші матері, дружини, сестри, подруги!

Нехай все життя вас супроводжують слова любові і палкі обійми коханих чоловіків!

Директор  Добросільського сільського клубу

Катерина Пономаренко