Державне підприємство«Великокопанівське лісомисливське господарство» закликає дотримуватися правил пожежної безпеки в лісі під час пожежонебезпечного періоду 2019 року

Дата: 11.03.2019 15:21

У 2018 році на території Державного підприємства «Великокопанівське лісомисливське господарство» сталося 11 лісових пожеж, 7 пожеж було ліквідовано нашим підприємством на територіях інших користувачів, які межують із землями державного лісового фонду. 82% всіх пожеж виникли з вини населення, а саме – це необережне поводження із вогнем та навмисні підпали.

На підставі вищевказаного, керуючись «Правилами пожежної безпеки в лісах України» та Законом України «Про пожежну безпеку», у рамках підготовки до пожежонебезпечного періоду 2019 року,  не допускається випалювання сухостійної рослинності на землях державного лісового фонду та землях, які межують із лісовими насадженнями.

Звертаємо увагу, що під час настання пожежонебезпечного періоду в лісових масивах забороняється випасання худоби та вїзд автотранспортних засобів.

Т.в.о. директора О.П. Тарасенко