Відбулася ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція на тему        « Управління та раціональне використання земельних ресурсів у новостворених територіальних громадах: проблеми та шляхи їх вирішення»

Дата: 11.03.2019 16:28

06 березня 2019 року відбулася ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція на тему        « Управління та раціональне використання земельних ресурсів у новостворених територіальних громадах: проблеми та шляхи їх вирішення», яка була організована та проведена ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» кафедрою землеустрою, геодезії та кадастру.

Загалом в конференції прийняло участь більше 20 державних, приватних та громадських  установ зі всієї України

На конференції були обговорені актуальні питання щодо процесу формування територій об’єднаних територіальних громад, роль агробізнесу в розвитку ОТГ, паспортизації земель сільськогосподарського призначення, контроль за використанням земель та дотримання земельного законодавства.

Земельний відділ