Проблемами сімей Великокопанівської ОТГ, які перебувають у складних життєвих обставинах, переймаються й жителі з Олешок

Дата: 15.03.2019 10:12

Великокопанівська сільська рада  висловлює вдячність сімям, які долучилися до акції «Будь небайдужим!», яка діє на території Великокопанівської ОТГ.

Акція «Будь небайдужим!» започаткована відділом з питань сімї, молоді, охорони дитинства та соціальної роботи Великокопанівської сільської ради з 2017 року та актуальна й сьогодні. У рамках акції всім жителям громади, за бажанням, пропонувалося поділитися одягом, іграшками, предметами повсякденного вжитку чи продуктами харчування. Люди звичайно на це прохання відгукнулися.

Фото без описуСім’я  Самборської Алли Миколаївни передала речі для новонароджених.

Фото без описуСім’я Кравченка Олега Сергійовича та Юлії Сергіївни подарували візочка.

Дуже приємно, що не тільки жителі громади переймаються проблемами сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, а й люди, які проживають за її межами, а саме в Олешках.

Фото без описуВчасно була надана допомога теплими речами керівником Держказначейства Олешківського району Войтович Світланою Дмитрівною.

Всі ці речі,будуть передані в родини, які цього потребують.

Відділ з питань сімї, молоді,

охорони дитинства та соціальної роботи