У Великокопанівській ОТГ відбулася зустріч керівництва громади з регіональним спеціалістом Програми «U-LEAD з Європою»

Дата: 20.03.2019 15:11

20 березня  2019 року до Великокопанівської сільської ради завітали регіональні спеціалісти з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою» у Фазі впровадження, яка реалізується Шведським агентством  міжнародного розвитку (Sida).

Гості познайомилися з громадою, разом з керівництвом громади оглянули приміщення майбутнього центру  надання адміністративних послуг, який розташований у центрі села Великі Копані.

Під час наради, в якій взяли участь сільський голова Валентина Костенко, заступники голови,  депутати, представники виконавчих органів та регіональний спеціаліст Людмила Мухаровська, склали дорожню карту  роботи по створенню центру надання адміністративних послуг.

Надія Круц, заступник сільського голови

з гуманітарних питань