Школярі Великокопанівської громади вже розробляють проекти

Дата: 25.03.2019 16:07

25 березня у стінах Великокопанівської сільської ради відбулася презентація шести проектів, написаних школярами громади. Діти порушували питання стосовно спорту, Інтернету, дозвілля та місць для його проведення, комфортного перебування у школі дітей з особливими потребами.

Нагадаємо, що Великокопанівська сільська рада на початку лютого оголосила конкурс проектів для учнів середніх та старших класів Великокопанівської об’єднаної територіальної громади. До участі в конкурсі запрошувалися ініціативні групи на чолі з учнем-менеджером проекту та ментором – вчителем-наставником. Загальний фонд фінансування складав 20 000 грн. Одна проектна заявка могла бути фінансово підтримана сільською радою до 5000 грн.

Під час зустрічі школярі розповідали конкурсній комісії про свої ідеї, які допоможуть вирішити ті чи інші проблеми у школах. Сьогодні ми дізналися чимало цікавого від школярів, наприклад, про те, що таке «бізіборд» або інтерактивна гра «Скажене відро».

Відповідно до розпорядження №39 від 28 лютого 2019 року було затверджено склад комісії:

• Костенко В.Д. – сільський голова, голова комісії;

Члени комісії:

• Круц Н.М. – заступник сільського голови з гуманітарних питань;
  • Тимчак Л.А. – тимчасово виконуюча обовзяки старости селища Абрикосівки;
  • Шушко Т.В. – начальник відділу освіти;
  • Довженко А. Л. – фахівець по розвитку територій та інвестицій;
  • Сокольченко О.В. – головний бухгалтер Великокопанівської сільської ради;
  • Супрун А.О. – радниця з питань комунікацій, Херсонський ЦРМС;
  • Пономаренко А.І. – завідувач відділу культури, молоді, спорту, туризму та охорони культурної спадщини.

Після презентації проектів відбулося засідання конкурсної комісії, під час якої було визначено переможців конкурсу. Сільський голова Валентина Костенко зауважила: «Сьогодні школярі дали можливість нам, дорослим, подивитися на існуючі проблеми очима дітей і ми повинні на це правильно відреагувати!».

Про результати відбору буде повідомлено після офіційного оголошення результатів, яке відбудеться в Абрикосівській та Великокопанівській школах під час урочистих лінійок.

Завдяки співпраці Великокопанівської сільської ради з Херсонським Центром розвитку місцевого самоврядування, зокрема Анастасії Супрун, радниці з питань комунікацій, маємо сьогодні чудові результати в написанні проектів школярами Великокопанівської громади. Пані Анастасія неодноразово проводила зустрічі у школах громади, щоб допомогти дітям реалізувати власні ідеї.

Ми вдячні учасникам та їх наставникам за пророблену титанічну роботу під час написання проектів, за креативні підходи та думки, вдячні за вашу сміливість та власну думку і сподіваємося на те, що це лише перші кроки до реалізації ваших мрій. Висловлюємо слова подяки за те, що переймаєтеся проблемами своїх однокласників з особливими потребами!