Торговий форум «Ринкові можливості сезону 2019» у Великих Копанях

Дата: 26.03.2019 11:15

Фото без описуУ Великих Копанях відбувся Торговий форум «Ринкові можливості сезону 2019». 22 березня 2019 року у Великокопанівському сільському Будинку культури 17 закупівельних компаній та мереж супермаркетів і понад 100 сільгоспвиробників зустрілися на В2В-перемовинах, щоб обговорити прибуткові умови співпраці, виробники мали можливість обрати оптимальні канали збуту своєї плодоовочевої продукції.

До Великих Копанів приїхали 200 учасників Форуму з Херсону, Миколаєва, Одеси, Запоріжжя, Дніпра, Києва, Кропивницького, Львову, Донецька та Сум.

Під час заходу присутні могли скуштувати та придбати мед-суфле, вино та варення, виробники презентували насіння овочів та нафту.

Учасники Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва разом вирощують 4 млн. тонн овочів, фруктів і ягід в рік. Це великий потенціал для торгівельних мереж і оптових закупівельників.

Про це розповіла Христина Кузнецова, менеджер з маркетингу та оцінки впливу UHBDP під час Торгового форуму «Ринкові можливості сезону 2019».

- Ми дуже потребуємо продукти українських виробників, хочемо, щоб покупці обирали гіпермаркети нашої мережі, - каже категорійний менеджер мережі "МЕТРО" Олена Штанько.

МЕТРО робить конкретні кроки в цьому напрямку, з 2016 року реалізує програму "Фермове" за моделлю закупівлі від насіння до тарілки. Фермери вирощують для торгової мережі овочі та фрукти з насіння провідних виробників та затребуваних сортів.

- Нам важливо продавати продукцію українських виробників круглий рік. Я не кажу про борщовий набір, цікавлять томати черрі, різні види салатів, капусти, спаржа.

Результати Торгового форуму сподіваємося побачити найближчим часом.

Захід організований ГО "Земля Таврії" у співпраці із проектом UHBDP та Великокопанівською адміністрацією ОТГ.