Розпочинаємо роботу над реалізацією проекту "Доброчесні громади 2019"

Дата: 26.03.2019 11:38

У Великокопанівській сільській раді відбулася зустріч секретарів, керівників відділів та установ  з представницею громадського Партнерства «За прозорі місцеві бюджети!» Світланою Гудь.

У рамках програми USAID DOBRE розпочинаємо реалізацію проекту «Доброчесні громади 2019», яка спрямована на посилення доброчесності у Великокопанівській громаді, поліпшення практик фінансового менеджменту та збільшення прозорості місцевого бюджету.

У результаті сільською радою буде розроблено «бюджет для громадян» - інноваційний формат пояснення "простою мовою" складних  бюджетних питань для жителів громади, розроблено та впроваджено антикорупційні програми.