В Абрикосівці оголосили початок екологічної акції зі збору батарейок

Дата: 01.04.2019 14:57

29 березня 2019 року працівниками Абрикосівської селищної бібліотеки та Будинку культури розпочато екологічну акцію зі збору батарейок "Збережемо природу у нашій громаді!!!".

У всьому світі відпрацьовані батарейки збирають і утилізують. В Україні немає системи збору відпрацьованих батарейок. Жителі селища змушені викидати іх у смітники, що призводить до значного забруднення довкілля. Лише одна батарейка що потрапляє на сміттезвалище, забруднює важкими металами 20 квадратних метрів і 400 кубометрів води!

Друзі! Звертаємось до кожного жителя селища Абрикосівки: передайте інформацію своїм знайомим, хай приносять батарейки в Будинок культури, розказуйте діткам, як важливо берегти природу. Зібрані батарейки ми передамо на утилізацію.

Долучайтесь до нашої акції!

Лілія Мініна, директор Абрикосівського СБК