Жителі та підприємці Великокопанівської громади продовжують долучатися до акції "Будь небайдужим"

Дата: 03.04.2019 18:18

Великокопанівська сільська рада  висловлює вдячність всім , хто долучився до акції "Будь небайдужим", яка започаткована з 2017 року та актуальна і нині.

Дуже приємно, що не тільки жителі громади переймаються проблемами сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, а й люди, які проживають за її межами. Приватний підприємець Гукасян Антон Петросович,  який проживає у м. Херсон, пригостив чіпсами осіб похилого віку та одиноко проживаючих громадян , які знаходяться на обслуговуванні соціального відділу Великокопанівської сільської ради.

Сімї Паранченка Юрія Олександровича та Абісової Ганни Сергіївни надали допомогу одягом та взуттям, які будуть передані в родини, які цього потребують.