Великокопанівська громада працює над місцевим економічним розвитком

Дата: 09.04.2019 17:24

У рамках програми DOBRE Великокопанівська громада розпочала роботу щодо створення сприятливого економічного середовища з метою можливості підтримки місцевого бізнесу, розвитку підприємництва, розвитку робочої сили, залучення інвестора.

9 квітня 2019 року членами  робочої групи з місцевого економічного розвитку було обговорено шляхи створення привабливого середовища для розвитку.  Також у рамках програми Великокопанівська громада почала створювати програму з Місцевого Економічного Розвитку.

Сьогоднішній день є початком великої роботи, результатом якої стане реалізація проекту вартістю 2 млн. грн. на території громади для сталого економічного зростання.

Дякую всім членам робочої групи за активну роботу, ідеї та висловлені думки.

Надія Круц, заступник сільського голови

з гуманітарних питань