Абрикосівці активізувалися навколо створення громадського простору

Дата: 09.04.2019 17:56

У Абрикосівці жителями селища було продовжено роботу розпочату під час зустрічі молоді Великокопанівської громади, яка відбулася 30.03.2019 року у селі Великі Копані. Нагадаємо, що результатом зборів став проект «Громадський простір», який може бути реалізованим в результаті підтримки організаторами, на території громади. До ініціативної молоді селища приєдналися місцеві жителі, які виявили бажання допомогти у створенні комфортного та гарного осередку для спілкування.

Абрикосівці зібралися 08.04.2019 року в тісному колі в приміщенні адмінбудівлі селища Абрикосівка для проектування громадського простору в рамках конкурсу проектів «Місцеві ініціативи для розвитку громад», який оголосила ГО «Громадський центр «Нова генерація».

Обговорювали питання щодо облаштування зони відпочинку. Молодь Абрикосівки окреслила нові перспективи щодо цієї території, як зони відпочинку. Втішає те, що небайдужих стає більше, які переймаються і турбуються проблемами громади. Адже нам жити в цій громаді, відпочивати і діяти.

Абрикосівський старостинський округ