У Великокопанівській громаді проведено анкетування-дослідження

Дата: 12.04.2019 17:29

Завдяки партнерству Великокопанівської сільської ради з Програмою  DOBRE  на території громади було проведено анкетування-дослідження умов життя та якості громадських послуг у Великокопанівській об'єднаній територіальній громаді ( с. Великі Копані, Добросілля та с-щі Абрикосівка).

Завдяки анкетуванню ми отримали можливість ознайомитися з пропозиціями та поглядами жителів нашої громади, які будуть враховані в подальшому плануванні роботи.

Анкетування здебільшого було сприйнято громадянами позитивно.  Надійшли пропозиції, щоб таке анкетування проводилося частіше для налагодження зв'язку  громадськості та влади.

Дякуємо всім учасникам анкетування за небайдужість та проявлену активну громадянську позицію.

Великокопанівська сільська рада