Працівники Великокопанівської сільської ради пройшли навчання в Академії лідерства для місцевого самоврядування

Дата: 22.04.2019 13:45

Фото без описуОсь і закінчилося навчання в Академії лідерства для місцевого самоврядування, реалізованої у співпраці з Радою Європи, Фондом Розвитку місцевої Демократії і Global Cjmmunities в рамках програми  DOBRE.

Вдячна тренарам Адаму Адушкевичу та Олександрі Целіщевій за змістовні та цікаві тренінги.

Протягом 3-х сесій Академії лідерства нас навчали сучасному розумінню лідерства, принципам доброго місцевого самоврядування, вмінню комунікувати  в колективі та з громадою, стилям управляння, організаційній культурі та підвищенню якості персоналу та багато чому ще.

Дуже цікавим і корисним був досвід, який ми отримали, відвідавши польські гміни та поспілкувавшись з польськими колегами. Сумно, що ми така багата країна, країна працьовитих людей, а живемо гірше за своїх європейських сусідів. Нам є до чого прагнути і ми будемо намагатися робити Україну успішною, починаючи зі своїх громад.

Самим неоціненним був досвід спілкування з колегами, учасниками Академії: сільськими головами, заступниками сільських голів та секретарями. Всім дуже вдячна .

Секретар виконавчого комітету Грицаєнко Л.М.