Вчимося ефективно працювати над місцевим економічним розвитком

Дата: 03.05.2019 13:48

23-24 квітня 2019 року в м. Херсон на базі Херсонського державного аграрного університету відбувався дводенний навчальний тренінг для представників партнерських громад довгого списку Програми місцевого системного розвитку, що виконується в рамках проекту USAID “Підтримка аграрного і сільського розвитку”.

Від Великокопанівської сільської ОТГ участь у тренінгу взяла Олена Комар – начальник відділу земельних відносин, містобудування та архітектури.

Теми тренінгу: 1. Створення економічного профілю об’єднаної територіальної громади

2.Розробка схем просторового планування території.

Тому участь у тренінгах брали і землевпорядники, і фахівці з економічного розвитку ОТГ.

Отримані навички щодо місцевого економічного розвитку, просторового планування території ОТГ як  інструменту управління розвитком громади в майбутньому допоможуть спільно розвивати ресурсний потенціал громади, ефективно працювати над картографічними матеріалами і статистичною інформацією, над місцевим економічним розвитком та вміло реалізовувати підвищення інвестиційної привабливості громади.