У Великокопанівській громаді ветеранів Другої світової війни привітали з Днем Перемоги

Дата: 10.05.2019 10:36

Напередодні свята Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні ветерани Великокопанівської ОТГ отримали подарунки.

8 травня 2019 року працівники Великокопанівської сільської ради, приватні підприємці села Великі Копані  Літвінова Г.М. та селища Абрикосівки Бородіна С.О. привітали з Днем Перемоги продуктовими наборами ветеранів Другої світової війни та побажали їм здоров’я і довголіття.

Три учасники бойових дій, які проживають на території Великокопанівської ОТГ, отримали вітальні листівки від  народного депутата України  Негоя Ф.Ф.

Під час урочистого мітингу, присвяченого Дню Перемоги, який відбувся 9 травня в селі Великі Копані, інваліда Великої Вітчизняної війни Кузнецова О.Ф. зі святом привітав голова правління публічного акціонерного товариства «ім. Фрунзе» Бондаренко Р.В.

Завідувач відділу з питань сім’ї, молоді,

охорони дитинства та соціальної роботи

Острянська Т.М.