Добросільчани вперше відзначають урочисто День пам’яті та примирення

Дата: 10.05.2019 14:23

У селі Добросілля вперше відзначили День памяті та примирення проведенням тематичного вечора.

8 травня 2019 року в Добросільському сільському клубі пройшов тематичний вечір присвячений Дню памяті та примирення «Хай буде мир, хай більше не горить у пеклі війн твоє життя!»

Саме в цей день у 1945 році набув чинності Акт про капітуляцію Німеччини. Український Інститут національної пам’яті вважає, що ця дата дає можливість оцінити внесок українського народу в перебіг і завершення Другої світової війни, підсумувати її масштабні спустошливі наслідки для України, а також винести життєво важливі уроки для нашої держави сьогодні.

8–9 травня важливо нагадати про непересічну роль українців у перемозі Об’єднаних Націй у Другій світовій війні, висловити повагу всім борцям проти нацизму, увічнити пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ці роки.

У с. Добросілля подібні заходи не проводилися. Для місцевих жителів це було новинкою, яку глядачі прийняли із захопленням і повагою.

Завідуюча Добросільського  сільського клубу

Катерина Пономаренко