Введено в дію нові рахунки по сплаті єдиного соціального внеску

Дата: 16.05.2019 15:21

Олешківський сервісний центр ГУ ПФУ в Херсонській області інформує, що введено в дію нові рахунки по сплаті єдиного соціального внеску.

Нові рахунки, відкрито з 02 травня 2019 року на балансі центрального апарату Казначейства для органів Державної фіскальної служби України (для сплати ЄСВ) та органів Пенсійного фонду України (для стягнення заборгованості зі сплати ЄСВ станом на 01.10.2013 в частині завершення процедур адміністрування ЄСВ).

Звертаємо  увагу на те, що кошти сплачені платниками єдиного соціального внеску на “старі рахунки” не будуть зараховуватись на нові рахунки, а повертатимуться платникам (за умови наявності розрахункового рахунку у платника)  як нез’ясовані надходження.

Довідкову інформацію можна отримати за телефонами Олешківського сервісного центру ГУ ПФУ в Херсонській області (05542) 2-12-69, 095 866 15 07.

Нові рахунки ПФУ по  ЄСВ з 02.05.19 (для ДВС по боргах).Завантажити

НОВІ РАХУНКИ органів ДФС ПО ЄСВ з  02.05.2019 . Завантажити