Великокопанівська громада продовжує поглиблювати знання з ГОБ

Дата: 21.05.2019 15:21

У Великокопанівській ОТГ відбувся перший поглиблений тренінг із гендерно орієнтованого бюджетування в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)».

20 травня 2019 року  у залі засідань Великокопанівської сільської ради представники різних сфер діяльності Великокопанівської громади дізналися детальніше про бюджетування орієнтоване на результат, гендерний підхід як ефективний інструмент соціально-економічного розвитку громади, гендерно орієнтований підхід в бюджетному процесі, гендерні потреби та інтеграцію гендерних питань до місцевих політик/програм/стратегій. Учасники склали орієнтований план роботи по інтеграції гендерного підходу до роботи виконкому та ознайомилися з методом «Гендерні маркери».

Вдячні тренерці Ользі Жуковій за смістовний та корисний захід.