Відомо результати дослідження умов життя та якості громадських послуг у Великокопанівській ОТГ

Дата: 10.06.2019 11:06

Завдяки партнерству Великокопанівської сільської ради з програмою  DOBRE  у квітні 2019 року на території громади було проведено анкетування-дослідження умов життя та якості громадських послуг у Великокопанівській об'єднаній територіальній громаді ( с. Великі Копані, Добросілля та с-щі Абрикосівка).

Завдяки анкетуванню ми отримали можливість ознайомитися з пропозиціями та поглядами жителів нашої громади, які будуть враховані в подальшому плануванні роботи.

Для ознайомлення з результатами дослідження, яке провів та розробив Фонд Розвитку Місцевої Демократії , тисніть Завантажити.

Великокопанівська сільська рада