Хороводами навколо багаття та гучними піснями абрикосівчани відсвяткували Івана Купала

Дата: 08.07.2019 09:13

У селищі Абрикосівка стало традицією вітати всіх на Івана Купала, - це одне з наймістичніших і популярніших свят, яке відзначають з 6 по 7 липня. Кожного року біля сільського Будинку культури збираються мешканці селища та гості для чарівного дійства, щоб показати традиції українського народу, відволікти людей від своїх проблем, надати можливість для спілкування, подарувати радість.

Цього року учасники колективів селища ретельно готувалися до свята: розробляли хореографічні та вокальні номери, оформляли сцену, тому і відсвяткували як годиться. Дівчата з хлопцями водили хороводи навколо багаття, співали пісні, стрибали через вогнище, яке в цю ніч мало цілющу силу. Наприкінці вечора на всіх чекав ще один сюрприз від музики з села Великі Копані  Сергія Кравченка, який своїм виступом підняв з місць всіх присутніх на запальні, веселі танці, подарував приємні враження.

Висловлюємо слова вдячності учасникам свята, в.о старости селища Абрикосівка Тимчак Любов Андріївні, яка підтримує та допомагає в організації та проведенні всіх заходів та свят у нашому селищі.

Ми щиро вдячні  приватному підприємцю Світлані Бородіній, Олегу Бородіну, Максиму Бородіну, Ганні Бородіній та всім кому не байдужа доля нашого селища.

Директор Абрикосівського СБК  Мініна Л.О.