Великокопанівська молодь відвідала один із найкращих відкритих громадських просторів в Україні

Дата: 29.07.2019 08:36

27 липня делегація з представників молоді Великокопанівської ОТГ з ознайомчим візитом відвідала Urban CAD у місті Херсон.

Захід "Urban Молодь - територія ідей та можливостей" дав можливість надихнути молодь та дізнатися більше про відкриті простори, як їх створювати, для кого та що для цього потрібно мати.

Поїздка в Urban CAD стала можливою за партнерства громадської організації «АКТИВНА ЖІНКА» з Великокопанівською сільською радою в рамках реалізації проекту "Великі можливості", яка оплатила трансфер учасників.

ГО «АКТИВНА ЖІНКА» реалізує проект «Великі можливості» у рамках проекту «Голос громади в місцевому самоврядуванні», який у Херсонській області виконує ГО "Громадський центр "Нова генерація", що впроваджується у рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) за підтримки агенства США з міжнародного розвитку (USAID).

Менеджер проекту Анна Довженко