Шукаємо патронатні сім'ї

Дата: 05.08.2019 15:43

Для роботи патронатними вихователями шукаємо сім'ї, які готові в своїх домівках доглядати за дітьми, що потребують захисту.

Гарантовані: заробітна плата, кошти на виховання дитини, комплексна професійна підтримка.

Сімейний патронат допомагає дітям, чиї батьки деякий час не можуть опікуватися ними в силу різних життєвих обставин. Бувають випадки, коли через недбалість або жорстоке поводження дітям загрожує небезпека. Інколи у дітей хворіють або помирають батьки, й за ними нікому доглядати. Трапляється й так, що дітей залишають у пологових будинках ще при народженні, й доки триває кількамісячна бюрократична тяганина з «відмовою» мами, немовлята безпомічно чекають своєї долі на самоті в лікарняній палаті... Коли батьки в силу складних життєвих обставин не можуть опікуватися дітьми, їх на певний час беруть на виховання професійні патронатні сім'ї.

Якщо Ви - подружжя з досвідом виховання власних, уже повнолітніх дітей, проживаєте на спільній житловій площі, маєте час і любите працювати з дітьми, пропонуємо нову роботу - сімейний патронат. Патронатними вихователями можуть бути громадяни України віком від 35 до 55років (для жінки) і від 35 до 60 років (для чоловіка)

ЩО ЗАБЕЗПЕЧУЄ СІМЕЙНИЙ ПАТРОНАТ?

Сімейний патронат допомагає вразливим сім'ям із дітьми долати кризу та дозволяють багатьом дітям не втратити рідних маму й тата. В той час, як дитина, що потребує захисту, тимчасово виховується у професійній патронатній сім'ї, соціальні працівники допомагають рідним батькам дитини долати складні життєві обставини.

За додатковою інформацією звертайтеся за адресою:

м. Олешки, вул. Пароходна (Енгельса), 43

т. 45 - 1 -56, Олешківський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Відділ з питань сім'ї, молоді, охорони дитинства та соціальної роботи

Великокопанівської сільської ради