Великокопанівська сільська рада підтримує громадські ініціативи

Дата: 09.08.2019 08:30

Фото без описуУ рамках проекту "Великі можливості" громадська організація "АКТИВНА ЖІНКА" отримала альтанки для створення відкритих просторів у кожному з населених пунктів Великокопанівської ОТГ. Досить скоро в них розпочнуться заходи.

Про це йдеться на сторінці громадської організації у Фейсбук.

ГО "АКТИВНА ЖІНКА" висловлюєм вдячність Великокопанівській сільській раді за всебічну підтримку. Окрему подяку висловлює працівникам комунального підприємства "Великокопанівське" на чолі з директором Самойловою Л. О., які відгукнулися та в позаробочий час допомогли розвантажити вантажівку з металевими конструкціями.

ГО «АКТИВНА ЖІНКА» реалізує проект «Великі можливості» у рамках проекту «Голос громади в місцевому самоврядуванні», який у Херсонській області виконує ГО "Громадський центр "Нова генерація", що впроваджується у рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).