В Абрикосівці планується створити молодіжний простір

Дата: 20.08.2019 12:55

Жителі селища Абрикосівка!

На території селища Абрикосівка планується створення  відкритого молодіжного простору. Він знаходитиметься  між дитячим садком  та ФАПом. На території молодіжного простору в рамках програми DOBRE  планується встановлення «Сонячного» дерева  із лавкою для підзарядки гаджетів та з вільним доступом до Інтернету. Підготовчі роботи вже розпочалися.

Поряд із металевою конструкцією заплановано встановлення  альтанки, яка закуплена місцевою громадською організацією «АКТИВНА ЖІНКА» в рамках реалізації проекту «Великі можливості».

Висловлюємо подяку директору КП «Великокопанівське» Самойловій Л.О. та працівникам за підвіз альтанки (металевої конструкції) до селища Абрикосівка.

Встановлення альтанки планується 21.08.2019 року з 9.00 години, бажаючі прийняти участь у заході, чекаємо в приміщенні сільської ради.