Дата: 28.08.2019 08:33

Великокопанівська сільська рада працює над проміжним базовим вимірюванням «Індексу спроможності місцевої влади».

23 серпня працівники Великокопанівської сільської ради на чолі із сільським головою Валентиною Костенко разом із програмним спеціалістом Програми DOBRE Наталею Ващиленко провели проміжне базове вимірювання «Індексу спроможності місцевої влади» та розпочали роботу із розробки дорожньої карти. Дане вимірювання допоможе встановити чи змінився рівень сукупної організаційної спроможності органів місцевого самоврядування у прийнятті управлінських рішень та налагодженні конструктивної і продуктивної співпраці з населенням для підвищення якості життя громади.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)