У Великокопанівській громаді гучно відзначили День державного прапора та День Незалежності України

Дата: 29.08.2019 08:33

По всій території Великокопанівської ОТГ пройшли урочисті заходи з нагоди святкування Дня державного прапора та Дня Незалежності України.

23 серпня 2019 року відбулися святкові концерти у селищі Абрикосівка та селі Великі Копані, а 24-го серпня – у селі Добросілля.

В адміністративному центрі громади, селі Великі Копані, під час офіційної частини заходу   «Живи Україно, прекрасна і вільна!» на площі перед Будинком культури із привітанням виступив сільський голова Валентина Костенко. Після того, як всі трудові колективи Великокопанівської ОТГ було запрошено на площу, відбулося нагородження кращих за професією трудових колективів громади. Почесні грамоти від сільського голови отримали як працівники державних, так і приватних установ та підприємств:

1. Круц Надія Миколаївна – заступник сільського голови з гуманітарних питань Великокопанівської сільської ради.
  2. Внук Олена Дмитрівна – спеціаліст першої категорії відділу освіти Великокопанівської сільської ради.
  3. Довбня Наталія Олександрівна – учитель української мови та літератури Абрикосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Великокопанівської сільської ради.
  4. Циганок Наталія Василівна – завгосп Абрикосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Великокопанівської сільської ради.
  5. Толкачова Наталія Федорівна – вчитель молодших класів Великокопанівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів Великокопанівської сільської ради.
  6. Куляпін Володимир Вячеславович – робітник Великокопанівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів Великокопанівської сільської ради.
  7. Герасимчук Ганна Іванівна – вихователь Абрикосівського комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад ясла-садок «Пурпурова квітка» Великокопанівської сільської ради.
  8. Імшеницька Світлана Олександрівна – помічник вихователя Абрикосівського комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад ясла-садок «Пурпурова квітка» Великокопанівської сільської ради.
  9. Задніпряна Людмила Миколаївна – музичний керівник Великокопанівського комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад ясла-садок «Ягідка» Великокопанівської сільської ради.
  10. Терещенко Олена Анатоліївна – помічник вихователя Великокопанівського комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад ясла-садок «Ягідка» Великокопанівської сільської ради.
  11. Шкарбан Світлана Олександрівна – прибиральниця службових приміщень Великокопанівського комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад ясла-садок «Ягідка» Великокопанівської сільської ради.
  12. Кудревська Неоніла Валеріївна – інспектор із охорони правопорядку Великокопанівської сільської ради.
  13. Жуковська Діана Вадимівна – керівник гуртка Великокопанівського сільського Будинку культури.
  14. Кучеренко Світлана Іванівна – провідний бібліотекар Абрикосівської селищної бібліотеки.
  15. Пономаренко Катерина Андріївна – завідувач клубу Добросільськог сільського клубу.
  16. Мазнев Олексій Анатолійович – тракторист комунального підприємства «Великокопанівське».
  17. Присяжнюк Людмила Григорівна – завідувач структурного підрозділу медичного закладу ФП села Добросілля.
  18. Макаренко Сергій Сергійович – завідувач структурного підрозділу медичного закладу ФАПу селища Абрикосівка.
  19. Юрченко Олексій Анатолійович – вчитель автосправи Олешківського міжшкільного навчально-виробничого комбінату.
  20. Боцман Артем Сергійович – лісничий державного підприємства «Великокопанівське лісомисливське господарство».
  21. Медведєв Олег Михайлович – електромеханік ПАТ «Укртелеком».
  22. Подкаура Олександра Сергіївна – оператор Великокопанівського відділення поштового зв’язку.
  23. Заруба Віктор Олександрович – робітник ТОВ «ТАНДЕМ ПЛЮС».
  24. Таран Віталіна Віталіївна – юрист ТОВ «БВФ «Нежданна».
  25. Аліфанов Михайло Михайлович – токар ПрАТ «ЕКО СНЕК ЛІДЕР»
  26. Єгоров Артем Анатолійович – водій ПАТ «РАДУЖНЕ».

Продовжилося святкування виступами місцевих стантерів, флешмобом з прапорами та концертною програмою.

Комунальне підприємство «Великокопанівське» традиційно пригостило всіх  смачним кулішем.

Закінчилося святкування Дня державного прапора та Дня Незалежності України дискотекою. З гарним настроєм,  сповнені незабутніх вражень та надії на краще майбутнє, розходилися та роз’їжджалися люди з площі.