Відбулося засідання виконавчого комітету Великокопанівської сільської ради

Дата: 29.08.2019 14:16

27 серпня 2019 року відбулося 8 засідання виконавчого комітету Великокопанівської сільської ради.

На засіданні було заслухано головного бухгалтера сільської ради Сокольченко О.В., яка звітувала про виконання бюджету за І півріччя 2019 року.

Про роботу виконкому за І півріччя 2019 року звітувала секретар виконавчого комітету Грицаєнко Л.М. Звіт прийнято до відома,  вирішено роботу виконкому вважати задовільною.

На засіданні затверджено мережу закладів освіти та мережу класів закладів системи загальної середньої освіти Великокопанівської сільської ради на 2019-2020 н. р., затверджено списки дітей на відрахування та зарахування до ДНЗ «Ягідка»,  погоджено відкриття з 1 січня 2020 року групи з інклюзивною формою навчання у КП «ДНЗ «Ягідка» ,

поставлено на чергу для отримання соціального житла  одну дитину, позбавлену батьківського піклування, та одну дитину-сироту, погоджено вартість харчування учнів у ЗОШ, вирішено клопотати перед Олешківською РДА про присвоєння почесного звання «Мати-героїня» , продовжено договір оренди нежитлового приміщення під розміщення магазину у с-щі Абрикосівка.

На території  об'єднаної громади діє програма «Турбота»  та «Положення про надання матеріальної допомоги жителям Великокопанівської сільської громади», які направлені на соціальний захист малозабезпечених верств населення та громадян пільгових категорій.  На виконання цих програм виконавчим комітетом прийнято рішення про надання матеріальної допомоги  на лікування 7 особам, у зв'язку з тяжким матеріальним становищем 3  особам та на поховання громадян не пенсійного віку 6 особам на загальну суму  17 тисяч 500 грн.

Більш детально з матеріалами виконавчого комітету можна ознайомитися на сайті сільської ради.

Секретар виконавчого комітету Грицаєнко Л.М.