Збірна Великокопанівської ОТГ - срібний призер

Дата: 12.09.2019 08:29

Фото без опису07 вересня 2019 року збірна команда спортсменів Великокопанівської ОТГ взяла участь у черговій першості обласної Колосіади Херсонщини «Краща сільська спортивна об’єднана територіальна громада 2019 року», яку проводила територіальна організація громадської організації «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство КОЛОС» у Херсонській області спільно з громадською організацією «Херсонське обласне відділення громадської організації «Національний олімпійський комітет України». Змагання відбулися у спортивному комплексі «ЮНІСТЬ» м. Берислава.

У порівнянні з попереднім роком виступ нашої команди був менш вдалий, але друге загальнокомандне місце – це показник успіху.

Вдячні всім, хто не стояв осторонь, а, докладаючи максимум зусиль, здобував такі важливі бали для загальної перемоги. Найбільша подяка переможцям у особистих першостях:

Теніс: Богдан Кувалдін – І місце; Олена Комар – ІІІ місце.

Шахи: ветеран спорту Литвиненко Іван Федорович – ІІІ місце.

Шашки: Андрій Дудкін – І місце; Дарина Мацюк – ІІІ місце.

Гирьовий спорт: Аліна Ахмедова – І місце.

Волейбол (жінки, склад команди: Аліна Ахмедова, Анастасія Ахмедова, Олександра Шашкевич, Катерина Пономаренко, Ірина Багдасар’ян, Анна Чабанова, Лариса Самойлова) – ІІІ місце.

Спортивна родина Коліних - ІІІ місце.

Підтримка бойового духу спортсменів – не остання справа. Особливі слова вдячності вболівальникам на чолі з фанатом спортивного життя Великокопанівської ОТГ Ларисою Самойловою.

Відділ  культури, молоді, спорту, туризму

та охорони культурної спадщини