Про захисників Батьківщини від часів козацтва до сьогодення згадали в День захисника України

Дата: 16.10.2019 10:30

Фото без описуУрок патріотизму «Нащадки славних козаків»
До Дня захисника України,11 жовтня в Великокопанівській шкільній бібліотеці відбувся урок патріотизму «Нащадки славних козаків» з учнями 5 - Г класу (класний керівник Олена Хоменко).

Завідувач бібліотеки Макаренко Н. О. запропонувала перегорнути альбом пам’яті, де згадали захисників Вітчизни від козацьких часів до сьогоднішнього дня.

Учні готували повідомлення про захисників Вітчизни та декламували вірші про козаків. Всі присутні переглянули відкритий перегляд «Герой в наших серцях» про Олексія Болдирєва – випускника нашої школи, який загинув в зоні АТО. Хвилиною мовчання пом’янули тих, хто залишився в полум’ї війни.

На захід завітали учасники АТО Сергій Кіндра та Олег Чернов, які розповіли учням про солдатські будні, патріотизм, любов до Батьківщини, українських вояків.

Учні мали змогу поставити запитання, які їх цікавили. В знак подяки за мирне небо над головою діти вручили почесним гостям квіти, солдатські обереги та листи-подяки. Також учні мали змогу побачити виставку «Історія жива!».

Завідувач бібліотеки Макаренко Н. О.