Комунальне підприємство роз'яснює питання освітлення вулиць

Дата: 17.10.2019 14:54

Фото без описуЗвертаємося до жителів сіл Великі Копані, Добросілля та селища Абрикосівки!

До адміністрації комунального підприємства «Великокопанівське» почали надходити запитання з приводу повідомлень, поширених на сторінках соціальних мереж щодо того, нібито комунальне підприємство планує штрафувати жителів Великокопанівської громади за те, що не горять лампи на вуличних стовпах. Офіційно повідомляємо, що КП «Великокопанівське» НЕ має наміру накладати штрафи! Кожен з Вас доклав максимум зусиль та власних коштів, аби допомогти нам в освітленні наших населених пунктів! Ми щиро вдячні Вам за співпрацю та сподіваємося на неї надалі! Просимо не вірити поширюваній інформації з неофіційних джерел!

Якщо біля Вашого двору перестала горіти лампочка на стовпі, просимо Вас для розв'язання питання завітати до комунального підприємства та подати письмову заявку або звернутися до депутата Вашого виборчого округу.
Вразі виникнення запитань, телефонуйте за номером 48-8-40 з понеділка по п’ятницю з 07:00 до 16:00 год. У п’ятницю комунальне підприємство працює до 15:00 год.
Дякуємо Вам за комунікацію та бажання знати правдиву інформацію!

З повагою, адміністрація КП «Великокопанівське»