На базі Великокопанівського садочка діє логопедична група

Дата: 18.10.2019 10:47

Фото без описуНа базі КЗ «Дошкільного навчального закладу ясла – садок «Ягідка» Великокопанівської сільської ради діє логопедична група, де досвідчений вчитель-логопед Овсієнко Євгенія Едуардівна здійснює корекційну допомогу дошкільникам, які мають недоліки мовленнєвого розвитку. Саме 16 та 17 жовтня 2019 року вчитель – логопед провела діагностичне обстеження дітей групи короткотривалого перебування с. Великі Копані.

Останнім часом спостерігається значне збільшення кількості дошкільників із порушеннями мовленнєвого розвитку. Надання необхідної корекційної допомоги дошкільнятам — найважливіше завдання різних закладів системи реабілітації. Повнота реалізації реабілітаційних завдань неможлива при відсутності найважливішого фактора — сформованості повноцінної мовленнєвої діяльності.