Державна фінансова підтримка фермерських господарств та сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів

Дата: 21.10.2019 13:25

З метою максимального залучення до участі у програмах державної фінансової підтримки малих сільгоспвиробників – фермерських господарств, потенційних сімейних фермерських господарств та їх об’єднань – сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів та  враховуючи стратегічне значення державної підтримки в розвитку агропромислової галузі інформуємо зацікавлених у розвитку сільського господарства щодо можливості участі програмах.

Відповідно до постанови КМУ від 07 лютого 2018 року № 106 (зі змінами) «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств» реалізуються наступні напрямки підтримки, якими мають можливість скористатися фермерські господарства,  які мають чистий дохід (виторг) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік до 20 млн гривень.

За більш детальною інформацією звертатись в земельний відділ Великокопанівської сільської ради

Земельний відділ