Видача довідок у ЦНАСПі

Дата: 23.10.2019 08:36

Жителі Великокопанівської ОТГ!

Нагадуємо Вам, що на території громади діє Відділ Центру надання адміністративних та соціальних послуг, в якому Ви можете отримати 74 адміністративних послуги. Серед найважливіших:

- видача довідки про склад сімї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб;

- видача довідки про реєстрацію місця проживання особи;

- державна реєстрація іншого речового права на нерухоме майно, обтяження права на нерухоме майно, іпотеки;

- зняття з  реєстрації місця проживання;

- призначення державної допомоги при народженні дитини;

- прийом документів на видачу довідки ЗДФ;

- призначення субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

Більш детально про графік роботи та контакти відділу ЦНАСПу можна дізнатися в розділі «ЦНАСП» на офіційному сайті Великокопанівської ОТГ за лінком https://vkopanivska-gromada.gov.ua/cnasp-13-28-02-10-10-2019/ .

Відділ Центру надання адміністративних та соціальних послуг Великокопанівської сільської ради розташований в с. Великі Копані Олешківського району, Херсонської області по вул. Карла Маркса, № 58/в.