Відзначення 75 річниці визволення України від нацистів

Дата: 28.10.2019 16:04

28 жовтня біля меморіалу загиблим воїнам Великокопанівським сільським Будинком культури було проведено урочистий мітинг до 75 річниці визволення України від нацистів «А пам’ять ще жива…». До участі у цьому заході було запрошено колективи установ, організацій та підприємств Великокопанівської сільської ради.

День визволення України – це день пам’яті, який відзначається щорічно 28 жовтня, у день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.

У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю воїнів-визволителів. Їх подвиг – еталон мужності, патріотизму, сили волі та справедливості. Ми зберігаємо правдиву історію великої перемоги нашого народу, адже це складає міцну основу для єдності майбутніх поколінь.

75 років відділяє нас від тих днів. Та скільки б не пройшло років і десятиріч ми завжди будемо звертатися до тих історичних подій, що знаменують перемогу життя над смертю, розуму над безумством, гуманності над варварством.

У цей День ми приєднуємося до вшанування всіх, хто забезпечив це звільнення! Добра пам’ять про них завжди буде жити в наших серцях.

З Днем визволення, Україно!