Переможця визначено

Дата: 12.11.2019 15:52

Відділом освіти Великокопанівської сільської ради до Дня української писемності та мови було оголошено конкурс серед закладів освіти Великокопанівської ОТГ, загальною метою якого є забезпечення поінформованості та обізнаності жителів громади стосовно реалізації освіти та виховання покоління, що підростає .

Почесне звання переможця у цьому році здобув Великокопанівський заклад дошкільної освіти ясла-садок "Ягідка" Великокопанівської сільської ради.

Відділ освіти дякує закладу, що діти здорові (медичний працівник — молодець!); талановиті (музичний керівник — майстер своєї справи!); нагодовані (завдяки працівникам харчоблоку!); фізично розвинені (фізрук - беззаперечний майстер!); перебувають у закладі з належними санітарними умовами та мають зони відпочинку і естетичної насолоди(технічні працівники ініціативні та відповідальні!); творчі та самостійні (вихователі та помічники — приклад для вихованців!). Особлива подяка директору Білобородько Л.І., яка вкладає свою душу для процвітання закладу.

Про це все ми дізналися із публікацій, створених працівниками ДНЗ.