Новий комп'ютерний клас отримала одна із шкіл громади

Дата: 15.11.2019 09:36

В Абрикосівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Великокопанівської ОТГ створено новий комп'ютерний клас.  14 нових комп'ютерів придбано відділом освіти Великокопанівської сільської ради.

До кабінету інформатики заведено високошвидкісний оптоволоконний інтернет-провайдер Digicom.

За словами начальника відділу освіти Тетяни Шушко: «Найближчим часом буде придбано комп’ютерні столи. Кабінет матиме більш естетичний вигляд, а учням буде зручніше за робочим місцем».

У Великокопанівську школу до кінця року  також заплановано придбання складових для наповнення двох комп'ютерних класів на засадах спів фінансування. На їх придбання Великокопанівською сільською радою вже виділено 244 тис. 800 грн.