У школах Великокопанівської громади планують створення радіостудій

Дата: 15.11.2019 10:43

Відділ освіти Великокопанівської сільської ради має намір ініціювати придбання та створення шкільної радіостудії. На думку фахівців, робота зі створення шкільних радіопрограм допоможе виявити активних, талановитих, обдарованих дітей. Шкільне радіо тісно пов’язано із внутрішнім життям школи, з кожним класом, з окремими учнями. Радіостанція може стати творчим інтелектуальним центром суспільного життя школи, ефективним засобом організації шкільного товариства.

Із створенням радіостудії школярі зможуть розвивати комунікабельність, загальну ерудицію, рівень культури, виразність мови, дисципліну і відповідальність за доручену справу, когось, можливо, надихнуть до обрання професії журналіста, кореспондента, диктора.

Відділ освіти звертається з питанням до школярів, педагогічних працівників, батьків та тих, хто прагне змін на краще у закладах освіти: «А що із цього приводу думаєте Ви? Готові попрацювати?»