Добросільці досить скоро розпочнуть сортувати сміття

Дата: 18.11.2019 08:10

У Добросіллі йде активна підготовка до впровадження сортування сміття.

Поки одні жителі села проводять майстер-класи з сортування відходів, інші працюють над встановленням майданчика для сортувальних сміттєвих баків.

Бажання людей  підтримати ініціаторів ідеї зробити рідне село чистим та привабливим, виявляється в їх активній участі зі збору сміття та власних внесках, як фінансових, так і матеріальних, при підготовці. Не вперше жителі села  організовують толоки, під час яких приводять паркову зону до належного вигляду, насаджують дерева, та  квіти, і головне – долучають до цього дітей. Адже за словами однієї з активісток Вікторії: «У наших силах зараз виховати у дітей любов та дбайливе ставлення до своєї Батьківщини. Дітей вже зараз потрібно привчати до правильного поводження зі сміттям,  тоді у наших силах буде  зберегти Планету».

Спільними зусиллями місцевих жителів Добросілля впевнено крокує до своєї мети.

Юлія Тищенко
2020-01-25 11:02:59

Можу у допомогти з просвітницькою діяльністю, з інформацією, з плакатами. Як знайти ініціаторів?

Відповідь адміністратора:

Доброго дня! Даю Вам контакт одного з організаторів -  Катерина Пономаренко, її номер телефону 0993065822. Дякуємо за Ваш відгук та пропозицію допомоги!

2020-01-27 08:21:48