Учні Абрикосівської школи Великокопанівської громади піклуються за збереження навколишнього середовища

Дата: 28.11.2019 11:40

В Абрикосівській ЗОШ нещодавно пройшла акція ''Чистодвір'', тобто прибирання прилеглої території. Учні 5 класу трудилися на центральній площі біля пам'ятника загиблим, 6 та 7 класи згрібали листя у шкільному парку, 8-11 класи прибрали листя у шкільному парку.

Не стояли осторонь й учні 3 класу. Вони прибрали сторонні предмети на  шкільному стадіоні, які звернулися до своїх односельців зі словами: «Шановні односельці, жителі селища Абрикосівка! До Вас звертаються Ваші діти, молодші брати і сестри: подумайте, що ви робите та з якою метою йдете на стадіон. Займатися спортом? Нам соромно за Вас, бо щоразу прибираючи, хвилюємося за Ваше здоров’я!».

Учні, вчителі, працівники школи привели територію школи в належний вигляд.