Юні вокалістки з Великокопанівської ОТГ здобули перемогу телефестивалі " Таврійська зірка"

Дата: 02.12.2019 10:38

Розпочинаємо робочий тиждень та зиму 2019 року з хороших новин.

1 грудня 2019 року відбувся гала-концерт Першого телевізійного Фестивалю дитячої та юнацької творчості «Таврійська зірка», організований телеканалом «Твій ПЛЮС» (м. Херсон). Це яскравий, масштабний проєкт, який подарував творчим дітям Таврійського краю шанс показати свій талант. У цьому році участь взяли навіть виконавці з Польщі, Грузії та Туреччини. На перших етапах проєкту кількість учасників сягала понад 2000 дітей. У відбірковому турі фестивалю брали участь аматори й Великокопанівського сільського  Будинку культури. Дві вокалістки вокально-естрадної студії «Легенда степу» були запрошені на Гала-концерт та нагороджені:

Ангеліна Рокіцан – дипломом лауреата ІІ ступеню у номінації Естрадний вокал;

Дар`я Кудрєва — Призом глядацьких симпатій у номінації Естрадний вокал, за підсумком онлайн-голосування.

Щиро вітаємо дівчат з перемогою. Бажаємо підкорення нових вершин, наполегливості, працьовитості та головне віри в себе та свій співочий талант.