«Пенсійний калькулятор» - розрахуй розмір майбутньої пенсії не виходячи з дому!

Дата: 06.12.2019 13:59

«Пенсійний калькулятор» - розрахуй розмір майбутньої пенсії

не виходячи з дому!

Головне управління Пенсійного фонду України в Херсонській області повідомляє, що кожен громадянин зареєструвавшись на вебпорталі Пенсійного фонду України, може оримати послуги (інформацію) дистанційно, не відвідуючи сервісних центрів.

На вебпорталі запроваджено оновлений сервіс «Пенсійний калькулятор», який надає можливість автоматично розрахувати прогнозований розмір пенсії за віком та загальний стаж.

Даний сервіс відображається в центрі екранної форми особистого кабінету застрахованої особи.

Користувач авторизується на порталі електронних послуг за допомогою електронного цифрового підпису, після цього автоматично завантажуються дані для обчислення страхового стажу і заробітної плати, які наявні в Реєстрі застрахованих осіб,  також є можливість ручного внесення даних:

- про періоди роботи із трудової книжки та інших документів про стаж;

- заробітної плати до 1 липня 2000 року для подальшого їх використання при розрахунку орієнтованого розміру пенсії та стажу в перспективі.

Програма автоматично підсумує періоди трудової діяльності та визначить коефіцієнт страхового стажу із точністю до одного дня та коефіцієнт заробітку за наявними даними.

Після розрахунку пенсії користувач отримує суму розрахованої пенсії та протокол розрахунку на дату звернення.

Отже, наразі кожен громадянин може самостійно визначити прогнозний розмір майбутньої пенсії та побачити, які складові мають вирішальний вплив на неї.