Допоможіть зберегти довкілля чистим

Дата: 10.12.2019 13:07

Фото без описуВеликокопанівська сільська рада разом із КП "Великокопанівське" щорічно проводить роботу щодо усунення несанкціонованих звалищ, не дивлячись на наявність офіційного сміттєзвалища в с. Великі Копані.

Майже щороку керівництво ПрАТ «Радужне» надає допомогу по приведенню території стихійного сміттєзвалища в Абрикосівці у більш-менш окультурений вигляд: згортають та засипають сміття, переорюють під’їзди до звалища, але людей це не зупиняє.

Всім завжди приємно споглядати доглянуті вулиці, прибрані узбіччя, порядок біля кожного будинку, чистий ліс. Для того, щоб це стало системою, кожен житель повинен постаратися на благо свого улюбленого села і себе зокрема. Для цього потрібно зовсім небагато – не кидати сміття на вулицях, по узбіччях, в лісі, собі під ноги.

Нам потрібна Ваша допомога в організації суботників, бо в наших з Вами силах всім разом зробити села чистішими та красивішими!

Земельний відділ