Збір ідей щодо облаштування центрального парку в селі Великі Копані

Дата: 26.12.2019 09:00

5 грудня у приміщенні Великокопанівської сільської ради, за підтримки програми DOBRE, відбулася зустріч щодо планування громадського простору – Центрального парку села Великі Копані.

У заході взяли участь представники та представниці органів місцевого самоврядування, місцевого бізнесу, молоді, громадських організацій, депутатів та активних громадян, зацікавлених у розвитку Великокопанівської громади та/або громадського простору.

За допомогою представників Програми DOBRE Юлії Огаренко, Богдана Синька та Наталі Ващиленко розробили візуалізацію бачення майбутнього громадського простору.

Якщо виникнуть додаткові ідеї/пропозиції щодо бачення облаштування парку-громадського простору, особливо в тих мешканців громади, які не були присутніми на першій зустрічі, надсилайте пропозиції до 20 січня 2020 року  у коментарях до статті або заповнюйте гугл-анкету нижче.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)