Про Академію Жіночого Лідерства дізналися жінки нашої громади

Дата: 23.01.2020 08:24

Фото без опису21 січня у приміщенні Великокопанівської сільської ради відбулася презентація Академії Жіночого Лідерства, яку презентувала координаторка Академії Олена Панченко.

Жінки Великокопанівської громади планують взяти участь у навчанні, аби розширити свій кругозір щодо того, які можливості надає реформа децентралізації для жінок у громадах, як впливати на прийняття рішень у громаді, як керувати громадою, як стати депутаткою, як написати проєкт та отримати на нього кошти та як вести ефективну комунікацію.

Все це стало можливим завдяки партнерству Великокопанівської ОТГ з Програмою DOBRE.

Зареєструватися на тренінг можна до 3 лютого, навчання безкоштовне. Детальніше дивіться за лінком //www.uwf.org.ua/project_activities/academydobre