Як відзначали День Соборності України в Абрикосівській школі

Дата: 23.01.2020 08:32

22 січня 2020 року, у день проголошення в 1919 році Акта Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, відзначається День Соборності України. В Абрикосівській ЗОШ I-III ступенів відбувся урочистий захід «22 січня – свято Єдності». Щоб зрозуміти значення Дня Соборності для України, учні ознайомилися з історичним контекстом, здійснили екскурс у минуле. Головне завдання урочистості - не просто повідомити ключові дати та коротко описати події, а й сформувати уявлення про ситуацію, яка склалася на той час. Молодші школярі разом з класоводами організувати виставку розмальовок на тему символіки нашої держави. Учні 7 класу випустили газету «Україна, яку ми не знали. Українці, які нас здивували», одинадцятикласники також підготували інформаційний плакат «Україна – єдина»

Разом з дітьми створили символічне полотно єдності України. Учні розмістили блакитні та жовті стрічки й написали на них свої побажання та теплі слова до держави.  До організації проведення заходу долучилися вчителі Малькович О.В., Бойко Н. А., Грабару М. В. бібліотекарю Сілянській Н.М.