Учасники бойових дій отримають землю

Дата: 11.02.2020 09:00

Великокопанівська сільська рада інформує учасників бойових дій про те, що відповідно до    ст. 12 закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» учасникам бойових дій надаються, такі пільги, як першочергове відведення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва.

«Херсонською обласною асоціацією об’єднань ветеранів учасників бойових дій на сході України» та Держгеокадастром був підписаний меморандум, щодо пошуку земельних ділянок та можливості їх надання ВСІМ учасникам бойових дій (Афганістані та АТО/ООС).

На даний час є можливість в наданні земельних ділянок цим пільговим категоріям на території Херсонської області в кількості 306 земельних ділянок ОСГ та 154 земельних ділянок під садівництво.

За більш детальною інформацією звертайтеся до Херсонської обласної державної адміністрації за адресою м. Херсон пл. Свободи, 1  каб. №133, контактна особа: Бондаренко Олександр Васильович за тел. 0669977538.

Земельний відділ

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)