Про афганців громада пам'ятає

Дата: 14.02.2020 10:46

Напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав Великокопанівські сільські бібліотеки провели годину пам'яті «Афганістан: подвиг, біль, пам’ять…».

На заході були присутні ветерани афганської війни села Великі Копані та міста Олешки, ветерани праці, родичі загиблих воїнів - афганців і односельці.

Під час проведення години пам'яті бібліотекарі презентували авторську короткометражну документальну стрічку «Афганістан: героїзм крізь біль і сум». Чимало літ минуло відтоді, як вивели з Афганістану радянські війська, але рани цієї війни кровоточать і досі в пам'яті людській їй ще жити довго, тому що її історія написана кров'ю солдатів і сльозами матерів. Схиливши голови у скорботній хвилині мовчання учасники заходу вшанували пам’ять тих, хто загинув на чужій афганській землі.

Бібліотекарі Великокопанівської ОТГ разом з користувачами бібліотек створили короткометражну документальну стрічку «Афганістан: героїзм крізь біль і сум». Фільм присвячений пам'яті загиблих воїнів-афганців: Кононенку Олексію Євгеновичу, Андреєву Миколі Миколайовичу і Cущ Павлу Васильовичу. Під час створення документальної стрічки були використані фрагменти документальних хронік та фільмів.

Шановні ветерани афганської війни, ми бажаємо Вам щастя, міцного здоров’я, поваги від людей, затишку у Ваших оселях.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)